Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Online informatiebijeenkomst: Nationale Wandeluitdaging

januari 30 @ 09:00 - 10:00

De Bas van de Goor Foundation organiseert al elf jaar wandelgroepen op honderden plekken in Nederland. Deze interventie heet de Nationale Wandeluitdaging en is bedoeld om mensen met diabetes of een verhoogde kans daarop meer te laten bewegen.

Deelnemers komen 20 weken lang in beweging door te wandelen, onder begeleiding en met een groep. Iedereen kan meedoen op zijn eigen niveau. Deze interventie is bewezen effectief, want deelnemers werken aan een gezondere leefstijl, hebben minder kans op diabetes type 2 en blijven na de 20 weken met de wandelgroep vaak zelfstandig wandelen.

Start jij dit jaar een wandelgroep?
Meld jouw wandelgroep aan bij de Bas van de Goor Foundation.

Liever eerst meer informatie ontvangen?
Misschien heb je nog een aantal vragen over het starten van een wandelgroep. Daarom organiseert de Bas van de Goor Foundation informatiebijeenkomsten, waarin zij je alles rustig uitleggen. Ook kun je altijd contact met hen opnemen voor meer informatie. De eerstvolgende online informatiebijeenkomst is op:

  • 30 januari van 09.00 – 10.00 uur

Meld je hier aan voor deze online informatiebijeenkomst.